Aedaş Sokak Armatürlerini Kontrolden Geçirdi

15.08.2017

18 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Aedaş Sokak Armatürlerini Kontrolden Geçirdi

Elektrik AŞ (AEDAŞ) ekiplerinin, , ve Isparta’daki tüm sokak armatürlerini kontrolden geçirdiği bildirildi.

AEDAŞ’tan yapılan açıklamada, sorumluluk sahasındaki 249 bin 270 sokak armatürünün ekiplerce kontrol edilerek, sorun tespit edilen 20 bin 590 armatürün bakım ve onarımını gerçekleştirilerek çalışır hale getirdiği belirtildi.

Şirket Genel Müdürü Bahadır Müdüroğlu, yaptığı değerlendirmede, kaliteli elektrik dağıtım hizmetinin sürekli ve kesintisiz elektrik temininden geçtiğine dikkati çekerek, şunları kaydetti:

“Aydınlatma da kaliteli elektrik dağıtım hizmetinin temellerinden birini oluşturuyor. Bu yüzden planlı bakım ve onarım çalışmalarımız dahilinde enerjinin sürekliliğini sağlamak üzere armatür bakımlarına ayrı bir önem gösteriyoruz. Ekiplerimizin büyük bir özveriyle yürüttüğü ve kısa sürede tamamlanan bu çalışma sayesinde hizmet bölgemizdeki elektrik kalitesini büyük oranda artırdık. Gösterdikleri azim ve performans için çalışma arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum. Amacımız, hizmet verdiğimiz şehirlerin daima aydınlık olması ve abonelerimizin kendilerini güvende hissetmeleri. Daha aydınlık sokaklar için tüm enerjimizle çalışmaya devam edeceğiz.”

İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.