Antalya da Alman Bilgisayar Mühendisinin Şüpheli ölümü

20.09.2017

24 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Antalya da Alman Bilgisayar Mühendisinin Şüpheli ölümü

’da Alman uyruklu bilgisayar mühendisinin şüpheli ölümü
Camındaki sinekler şüphelendirdi
Çok sevdiği Antalya’da hayatını kaybetti.

ANTALYA – Antalya’da yerleşik yaşayan Alman uyruklu 55 yaşındaki bilgisayar mühendisi Ernst Ruhland evinde ölü bulundu.
Muratpaşa ilçesi Gençlik Mahallesi 1312 Sokak üzerindeki 19 Numaralı Apartman’ın birinci katında yaşayan Ruhland’dan, iki gündür alamayan ve dairesinden kötü kokular geldiğini fark eden komşuları durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi dairenin kapısının kilitli olduğunu belirledi. Çilingir yardımıyla girilen dairede Ruhland’ın cansız bedenine ulaşıldı. Olay yeri ve savcılık incelemesinin ardından Ruhland’ın cansız bedeni kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
“Antalya aşığıydı”
Ernst Ruhlan’ın yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de bulunduğu ve 1 yıldır da Gençlik Mahallesi’ndeki evinde yaşadığı öğrenildi. Çevresindekilere Antalya aşığı olduğunu söyleyen Ruhland’ın, sevilen bir kişilik olduğu kaydedildi.
“Camındaki sinekler şüphelendirdi”
Her gün Ruhland’ın marketinden alışveriş yatığını söyleyen Celal Yıldırım, “Antalya aşığı olduğunu söylerdi. 8 yıldır Antalya’da yaşıyordu. Bir yıldır da bu binadaydı. Çok iyi bir insandı. 3 gün önce sabah alışveriş yaptı, bir daha kendisini görmedim. Sabah bina içinden kötü kokular vardı. Birde komşumuz Ruhland’ın pencerelerinde sinek var diyence şüphelendik ve polise haber verdik.” dedi.

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.