GAZİANTEP ÜZERİNDEN TÜRKİYE HEDEFTE

22.08.2016

134 views Kişi Okumuş

0 Yorum

GAZİANTEP ÜZERİNDEN TÜRKİYE HEDEFTE

Türkiye, Batılı emperyalist ideologların belirttiği gibi “Asya’nın kilidi”. Asya’ya hakim olmak için ise bu kilit kırılmalı.

Bu kilit illerden biri olan Gaziantep, bu yüzden Batı’nın beslediği terör örgütlerinin sürekli hedefinde olmuştur. Gaziantep ve Kilis’e yönelik saldırılar bu açıdan “yerel” değil, ulusal ve uluslararası bir düzlemde yorumlanmalı. Çünkü Gaziantep’e hakim olan kuvvet Türkiye’de önemli bir halkaya sahip olur. Türkiye’de tamamen denetim kuran bir odak önce Ortadoğu’ya, sonra Asya’nın tamamına hakim olur. Bu demektir ki: Eğer emperyalizmin planları Gaziantep’te tıkanırsa, Ortadoğu’da işler emperyalizm adına yolunda gitmez.

Bu denklemden yola çıkarak diyebiliriz ki: Gaziantep’i savunmak bugün Türkiye’yi savunmaktır.

Dün Kilis’te olan, bugün Gaziantep’te gerçekleşen saldırıların; yarın Niğde’de, Kahramanmaraş’ta, Mersin’de de olmayacağının garantisini kimse veremez. Çok geç olmadan, satıh olarak bütün vatanı savunmaya geçmemiz elzemdir. Üstümüze sistematik olarak art arda füzelerin yollanmasını beklemeyelim.
sinir_bolgeleri
Suriye’deki Kürt Koridoru planının hızlı adımlarla ilerlettiği, Menbiç’in ABD eliyle PYD/YPG’ye devredildiği bir dönemde bu patlamanın gerçekleşmesi, bu terör saldırısına uluslar arası düzlemden bakmamız için bize yeterli veriyi sunuyor.

Lütfen dikkat edelim. Yıllardır, Türkiye’nin işgal ve iç savaşa yönelik bir planla karşı karşıya kaldığını, şimdiden buna hazır olunması gerektiğini belirtiyoruz.

Bakın, yarın sosyal medya, vatsap gibi iletişim olanaklarından yoksun kalacağız. Şimdiden bir iletişim ağı oluşturulmalı. Çevremizde sağlıktan, haberleşme ve sivil savunmadan anlayan kişilerden oluşan bir sosyal ilişkiler alanı oluşturmalıyız.

Bizim kentimizin unvanı “GAZİ”. Adı, rengi,lisanı ne olursa olsun; üzerimize hücum eden düveli muzzaama ile de, bu büyük devletlerin vekalet verdiği terör örgütleri ile de mücadele edecek azim ve gücümüz var.

Dosta düşmana duyurulur.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

osmanlı padişah macunu

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ