Minikler Türkiye Tekvando Şampiyonası

15.08.2017

1 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Minikler Türkiye Tekvando Şampiyonası

’da düzenlenen Minikler Türkiye Tekvando Şampiyonası sona erdi.

Antalya Kapalı Spor Salonu’ndaki şampiyonaya, 70 ilden 2 bin 500 sporcu katıldı. 10-12 yaş grubundaki sporcular, 4 gün boyunca dereceye girmek için mücadele etti.

Organizasyon sonunda dereceye giren sporcular ile spor kulüpleri şöyle:

Minik erkekler

27 kilogram

1- Mehmet Bolat – Ankara Seven

2- Kaan Yelaldı – İzmir Buca Belediyesi

3- Ahmet Karaçizmeli – Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi

3- Furkan Çamoğlu – Gaziantep Kılınç

30 kilogram

1- İsmail Özmen – İzmir Bornova Belediyesi

2- Batuhan Candan – Samsun Terme Gençlik Hizmetleri

3- Faruk Arıca – Ankara Adliye

3- Güney Takas – Edirne Belediyesi

33 kilogram

1- Arda Dalarslan – Ankara Polat

2- Tuğberk Yön – Ankara Seven

3- Tufan Kadeş – Bursa Emek

3- Buğra Reis – Sakarya Şampiyonlar Gençlik

36 kilogram

1- Alperen Ayaz – Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon

2- Canpolat Demirdöven – Tekirdağ Çerkezköy Güzel

3- Efe Bayır – Kocaeli 41

3- Erdem Delen – İstanbul Cihan

40 kilogram

1- Halil Çelik – Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi

2- Doğuhan Güven – Çanakkale Anafartalar

3- Ahmet Güneş – Bursa Emek

3- Emre Sırakaya – Ankara Seven

45 kilogram

1- Furkan Körpe – Ankara Önder

2- Berat Yalçın – Ankara Yalçın Tekvando

3- Hakan Kaya – Kocaeli Gebze Gençlik Hizmetleri

3- Besmullah Nikzade – İstanbul (ferdi)

50 kilogram

1- Baran Şimşek – Ankara Barış Özel Gençlik

2- Ersin Yılmaz – Kocaeli 41

3- Alper Aygündüz – İstanbul Doğuş Uzakdoğu Gençlik

3- Berke Kocagöz – Konya (ferdi)

57 kilogram

1- Umut Şenol – Ankara Kartal Tekvando

2- Ali Fırat – İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan Tekvando

3- Mahmut Usta – Ankara Tekvando Kickboks

3- Berk Kabak – Atayurt Tekvando ve Kickboks

+57 kilogram

1- Musab Aydın – Konya Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği

2- Efe Özdemir – İzmir Büyükşehir Belediyesi

3- Taha Taş – Ankara Efsane 2

3- Faikcan Memiş – İzmir Bayraklı Belediyesi Gençlik

Minik bayanlar

27 kilogram

1- Zeynep Yılmaz – Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon

2- Esmanur Aydın – Bursa Sağlıkgücü Gençlik

3- Nisanur Sarı – Kırklareli Gençlik

3- Ebrar Çakır – Kocaeli Derince Gençlik

30 kilogram

1- Hasret Şahin – Samsun Terme Gençlik Hizmetleri

2- Sudenaz Kaya – Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon

3- Rabia Kılıç – Gaziantep Kılınç

3- Ebrar Köse – Ankara (ferdi)

33 kilogram

1- Zeynep Sarıçiçek – Bilecik Bozüyük İdman Yurdu

2- Büşra Savaş – Bursa Osmangazi Koleji Gençlik

3- Bengisu Işıkkaya – Ankara Uluslararası Kuzey

3- Ceren Güneş – Malatya Kaptan Fit

36 kilogram

1- Beyza Karabulut – Ankara Polat

2- Ceren Çolpan – İstanbul Başakşehir

3- Yağmur Ergin – Bartın Altuğ

3- Edanur Uluman – Manisa Turgutlu Başar Ay-Yıldız

40 kilogram

1- Melisa Ateş – İstanbul Cihan

2- Yağmur İspirli – Ankara Tolga Tekvando

3- Sueda Ongun – Denizli Büyükşehir Belediyesi

3- Ayşenur Konakcı – Ankara Önder

45 kilogram

1- Irmak Çetin – Edirne Belediyesi

2- Büşra Öztürk – Kayseri Yay Tan Say

3- Hazal Sarısoy – Samsun Do Gençlik

3- Meryem Yıldırım – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt

50 kilogram

1- Zehra Baltaş – Edirne Gençlik

2- Nur Karslı – 7 Ocak

3- Büşra Öztürk – Muğla Kavaklıdere Belediye

3- Duygu Karataban – Kocaeli Gebze Gençlik Hizmetleri

57 kilogram

1- Feyzanur Akçay – Tekirdağ Malkara Tekvando

2- Sinem Şahin – Kırşehir Belediye Gençlik

3- Ece Erol – Tekirdağ Çerkezköy Şampiyon

3- Asya Açıkgöz – Mersin Atayurt Tekvando

+57 kilogram

1- Begüm Kavukcuoğlu – Kastamonu Tekvando Akademi

2- Yaren Uzunçavdar – Ankara Büyükşehir Belediyesi

3- Melek Kılıç – Ankara Çınar Gençlik

3- Zilan Ateş – Nevşehir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.