TGB İncirlik imzalarını Meclis’e götürüyor

08.06.2017

17 views Kişi Okumuş

0 Yorum

TGB İncirlik imzalarını Meclis’e götürüyor

Türkiye Gençlik Birliği Genel Başkanı Cem Dikmen, TGB'nin "Eşkiya yatağı İncirlik'e el konsun" kampanyası kapsamında toplanan imzaları Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne götrümeden önce Güvenpark'ta basın açıklaması gerçekleştirdi. Dikmen'in açıklaması şu şekilde:

"Ülkemiz, uzunca bir süredir hem yurtiçinde hem de yurtdışında terör örgütleriyle kararlılıkla mücadele etmektedir. Mehmetçiğimizin, polisimizin üstün gayretleriyle terör örgütleri nefes alamamakta, giderek ezilmektedir. Türk milleti ve Türk gençliği olarak terörle mücadele eden kahramanlarımıza selam yolluyoruz.

Ortak Paydamız: Vatanımızın Bütünlüğüdür

7’den 70’e Türk milletinin ortak paydası, vatanının bütünlüğü ve milletinin birliğidir. Hepimiz bu paydada birleşiyoruz. Yaklaşık 2 aydır yürüttüğümüz ‘’İncirlik üssü ABD’nin kullanımına kapatılsın’’ imza kampanyasının neticesinde diyebiliriz ki, Mehmetçiğimiz cephede vatanımızı canla ve başla korurken, Milletimiz cephe gerisindeki nifak yuvalarını dağıtmaya hazırdır. Çünkü milletimiz teröre karşı tek yürek olmuş, birleşmiş vaziyettedir.
 

Terörle Mücadelede Mutlak Başarıya Kilitleniyoruz

 

Terörle mücadelede mutlak başarı için iki şeye ihtiyaç duyuyoruz. Birincisi, milletimizi teröre karşı birleştirmek, İkincisi ise terör örgütlerinin yardım kanallarını kesmek. Türk milleti teröre karşı tek yürek hareket etmektedir. Sıra, İncirlik Üssü’nü ABD’ye kapatmaktadır. ABD’nin İncirlik üssündeki faaliyetleri ortadadır. /PYD’ye giden yardımların bir kısmı İncirlik’ten kalkan uçaklar ile yapılmaktadır. 15 Temmuz Amerikancı/Fetöcü darbe girişiminin en önemli merkez üslerinden birisi ABD’nin kullanımında olan İncirlik’tir. Bütün bunlar ortadayken, İncirlik Üssü’nün hala ABD’nin kontrolünde olması, terörle mücadeleyi zayıflatmakta ve kesin çözümü ertelemektedir. Kesin çözüm için İncirlik’e el konsun, namlularını ülkemize çeviren ve vatan bütünlüğümüzü tehdit eden Amerika defolsun diyoruz!

ABD’nin İncirlik’ten Kovulması Milletimizin Ortak Talebidir

İncirlik üssü ABD’nin kullanımına kapatılsın talebi, Türk milletinin ortak bir talebi haline gelmiştir. Topladığımız on binlerce imzanın siyasi yelpazesi tüm Türkiye’dir. Hemen hemen bütün siyasi partilerin üyeleri veya destekçileri imza kampanyamıza katılmıştır. Milletimiz, mevzu bahis vatan bütünlüğü olduğunda siyasi parti ayrımı yapmaksızın ortak talepte buluşmuştur. ’li, ’li, MHP’li, Vatan Partili, Saadet Partili ya da partisiz on binlerce yurttaşımız, imza kampanyamıza katılmıştır. Türk milletinin ortak talebi ve iradesi haline gelen İncirlik’i meclisin gündemine taşıyacağız. 81 ili temsilen, 81 adet imza formunu dilekçemize ekleyerek meclise sunacağız. Umuyoruz ki, Türkiye Büyük Millet Meclisi Türk milletinin lehine karar alır ve İncirlik’i ABD’nin kullanımına kapatır.

  Açuklamanın ardından TGB heyeti topladıkları binlerce imzayı Meclis'e götürdü

Dostluğun Ölçütü Vatan Bütünlüğüne Saygıdır

Devletlerarası dostluğun en önemli ölçütü, vatan bütünlüklerine duyulan saygıdır. Hükümeti uyarıyoruz. Terör örgütlerini para ve silah ile besleyen, Darbe girişiminin baş haini Fethullah Gülen’i iade etmeyen, Namlularını vatanımıza çeviren ABD’den dost olmaz! Bu hayallerle, 20 dakikalık kısacık görüşmelerle ABD’nin küstahlıklarına son veremezsiniz. Bu küstahlığa son vermek ve terörü kökünden kazımak için İncirlik Üssü’nü ABD’ye kapatmak zorundasınız! "

 

İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

osmanlı padişah macunu

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ